NNT Bor Power

SİTEMİZDE; FABRİKA GARANTİLİ, FATURALI, ORJİNAL ÜRÜNLER SATILMAKTADIR. SAHTE VE TAKLİT ÜRÜNLERE DİKKAT EDİNİZ.


Kargo Bilgileri

 

Firmamızın Sürat Kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Siparişlerinizin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır.

Ürünlerin teslimatları yalnızca çalışmakta olduğumuz Sürat kargo firmasının bulunduğu bölgelerde yapılabilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde teslimat yapılamadığından dolayı, müşterilerimizin paketin ulaştırılabildiği kargo şubesine giderek paketi elden teslim almaları gerekebilmektedir.

Kargo görevlisi, teslimat zamanında adreste kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

Siparişinizde 1´den fazla ürün bulunduğu durumlarda tek bir paket halinde kargoya verilir.Verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz. Faturada belirtilen ürünler pakette bulunmadığı takdirde kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.

Sitede kargo teslim süresinin 2-3 gün yazmamızın nedeni, istem dışı aksiliklere önlem amaçlıdır. Siparişleriniz genellikle aynı gün kargoya verilmektedir.

Cuma 16:00’dan sonra verilen siparişlerinizle, hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya  verilmektedir. Mesafeye bağlı olarak kargonuz 1 veya 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerindeki siparişleriniz, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.
GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön