MyDukkan

Ülkemizde distribütörlüğü olan "Müzik Aletlerinin", tüm marka ve modellerini bünyesinde barındırmayı hedefleyen MyDukkan®; ticaretten önce "müzisyen müşteri temsilcileri" ile müşterilerinin memnuniyetini, Türkiye' ninher bir köşesine ürün gönderebilmeyi amaçlamaktadır.

Arızalı veya arızalı olduğunu düşündüğünüz ürünü "Yurtiçi Kargo" ile bize ulaştırmalısınız!

Kargoyu  bize gönderirken belirtmeniz gereken Firma İsmi: "MyDukkan Müzik Market Tic. ve San. Ltd. Şti."

- Özel fiyat anlaşmamızdan faydalanmak için kargoyu her zaman karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

- Aldığınız ürün 30 gün içerisinde arızalandığı taktirde, kargo ücretleri tarafımızca karşılanacaktır.

- 30 günü aşan veya kullanıcı hatasından ötürü arızalanan ürünlerin kargo ücreti tarafınıza ait olup, ödeme tutarını size ayrıca bildireceğiz.

Ürünü size gönderdiğimiz şekliyle;
Kutusunda, kutusunun dahi deforme olmaması için ambajlayarak ve size gönderdiğimiz faturasıyla birlikte, aşağıdaki adresimize "Yurtiçi Kargo" ile göndermelisiniz...

- Teknik servisin vereceği rapor, fabrikasyon bir hata yönünde olursa, ürün garanti kapsamında değerlendirilecek, tamir ve bakımı yapılacaktır. Eğer tamiri mümkün değilse, yenisiyle değiştirilecektir. Eğer stokta olmayan bir ürünse, tarafınıza para iadesi yapılacaktır.

- 30 gün içerisinde arızalanan, ancak teknik servisin raporu "kullanıcı hatası" yönünde olursa, tamir masrafları ve kargo ücretleri tarafınızca karşılanacaktır.

- 30 gün içerisinde üründe fabrikasyon bir sorun tespit edilirse, tamir veya değişim yapıldıktan sonra kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

- Üründe arıza tespit edilemezse, kargo ücretleri size ait olacaktır. Lütfen aldığınız ürünü arızalı diye nitelendirmeden önce, gerekli testleri yapmaya çalışın.

Örnekleyecek olursak;
Aldığınız gitarın çalışmadığını düşünüyorsanız, kullandığınız ara kablo, amfi vs. gibi diğer etkenleri mutlaka ayrıca kontrol etmenizi öneriyoruz.

Farklı kargo firmalarıyla gönderilen ürünleri teslim alamamaktayız. Bize göndereceğiniz, arızalı ürünü, anlaşmalı olduğumuz "Yurtiçi Kargo" firmasıyla göndermelisiniz.

Ürünü göndereceğiniz adresimiz aşağıdadır;

MyDukkan Müzik Market Tic. ve San. Ltd. Şti.
Mithatpaşa Mah. Kızılçam Sok. No: 36
Kemerburgaz Eyüp/İstanbul

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön