KOPedal Üretici Firmadan Sizlere

KOPedal üretici firmadan süper hızlı kargo!

KOPedal, geniş ürün yelpazesiyle oyuncuların hemen hemen tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Ar-Ge bölümümüz, sürekli sizlere daha hızlı, güvenilir ve fonksiyonel ürünler sunmak amacıyla sürekli çalışmaktadır.

KOPedal ürünleri, fonksiyon ve hız olarak en büyük oyuncu kitlesinin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Ancak bazı oyuncular daha farklı oyun stiline sahip olabiliyor ve bunun sonucu olarak mevcut KOPedal ürünleri, tam olarak bu oyuncuların stillerine uygun olmayabiliyor.

Örneğin KOPedal, Knight oyununun Assasin karakterinin Mana-Minor ihtiyacı için genel oyuncu stilini dikkate alarak 1-8 ve 7-8 şeklinde çalışan bir ürün geliştirmiştir. Ancak bazı oyuncular Mana-Minor kullanımını başka tuşlar ile (mesela 1-2) yapmaktadırlar.

Her zaman oyuncunun yanında olan KOPedal, bu durumdan dolayı ortaya çıkan ihtiyaca özel üretim ürünleri ile karşılık vermektedir.

Eğer mevcut ürünlerimiz ihtiyacınızı karşılamıyorsa veya ürünlerimizden birinin üzerinde küçük bir değişiklik yapmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Özel ürünler, Ar-Ge bölümümüz tarafından siparişe özel olarak üretildiğinden dolayı maliyeti seri üretim ürünlere göre daha farklı olmaktadır. İhtiyacınız olan özel sipariş ürünün fiyatını bize danışarak öğrenebilirsiniz.

KOPedal, üretim teknolojisini sürekli geliştirerek kalitesinden ödün vermeden size daha uygun fiyatlı ve daha fonksiyonel ürünler sunmak için durmaksızın çalışmaktadır.

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön