FormGym Sporcu Gıdaları

Orjinal Sporcu Besinleri-Gıda Destekleri, Karbonhidrat, Protein, Aminoasit, Vitamin, Kreatin, L-Carnitine >KARGO ÜCRETİ ÖDEMEDEN< 2005 ten beri en uygun fiyatla, en kısa zamanda FORMGYM güvencesi ile kapınızda! Ultimate, Universal, Optimum, Weider, Multipower, Twinlab, Muscletech, BSN, MHP,

KARGOLAMA:

Mağazamızdan vereceğiniz 40 TL üzeri siparişlerin kargo ücreti tarafımızdan karşılanmakta ve sizden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine MNG Kargo ve ARAS Kargo  tarafından ulaştırılacaktır. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde (09-18.00 saatleri arasında) bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Mağazamızdaki markalardan birçoğunun  bayisi olmamızdan dolayı stoklu çalışmakta, siparişinizi mesai saatleri içerisinde vermeniz durumunda (hafta içi 08:00-17:30) paketiniz aynı gün, en kötü ihtimalle ertesi gün (istisnai durumlar haricinde ) kargoya teslim edilmektedir.
 
Siparişlerimizi toplu olarak kargo firmasına teslim ettiğimizden dolayı kargo bilgilerinin sisteme girişi saat 20.00 yi bulmaktadır. Bu yüzden kargo bilgilerini  saat 20.00 den sonra sistemden görebilirsiniz.

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön