Askurteknik

Kendi distribütörlük ürünleri ve diğer iş ortağı firmalarıyla birlikte ilk elden Toptan ve Perakende hizmeti vermektedir. Türkiye' de30 yılı aşkın deneyimi ve Askeri & Özel kurumlardan gelen referanslarıyla ASKURTEKNİK MARKASI kaliteli ürün ve özenli hizmeti müşterilerine sunmayı amaçlar.

1. Sipariş ve Teslimat
Sipariş, kargo ve teslimat ile ilgili birçok sorunuzun cevabı bu sayfada yer almaktadır. Diğer sorularınızı GittiGidiyor mesaj sistemini kullanarak bize sorabilirsiniz en kısa sürede yanıtlamaya çalışacağız.
 
2. Kargo ücreti ne kadar? 
Türkiye geneline tüm gönderiler anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo veya Aras kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücretini ürünlerin satış sayfalarındaki kargo detayları yazısına tıklayarak görebilirsiniz burada yazan kargo ücreti fiyatı o ürünün tüm Türkiye için geçerli kargo fiyatıdır ( mobil bölge, adrese teslim, şubeden teslim ayrımı yoktur ) 
Aynı adrese teslimat yapılması şartıyla 1 adetden fazla yapacağınız alışverişler tek kargo paketi hazırlanarak gönderilecektir.  
 
3. Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? 
Siparişleriniz, Gittigidiyor onayı alındıktan sonra 3 iş günü  içerisinde (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1- 3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 
Not: Bu süreler Kargo firmasının taahhütüdür, Mobil bölgelere haftanın belli günleri teslimat yapıldığından süreç uzayabilir!
 
4. Siparişimi nasıl takip edebilirim? 
GittiGidiyor Bana özel sayfanızdaki Satın Aldıklarımda yer alan kargo takip numarasını kargo firmasının internet sitesine girerek kargonuzu takip edebilirsiniz. 
 
5. Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak? 
Adreste bulunamadığınızda "teslim edilemedi ihbar notu" bırakılır. Bir sonraki iş günü siparişinizin bir kez daha adresinize getirilir. Kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman bilgisini paylaştığınızda, paketinizin doğru zamanda gelmesini sağlayabilirsiniz. İkinci kez gelindiğinde teslim edilemeyen siparişiniz kargo şubesinde bir süre daha bekletilir şubeden teslim alınmadığı takdirde kargo şirketimize geri döner böyle bir durumda tarafımızca ödenen kargo ücreti ürün fiyatından düşülerek kalan bakiye müşteriye geri iade edilir
Tüm siparişler, yasaların gerektirdiği üzere irsaliye ve fatura ile kargolanır. Faturanız kargo poşetinin dışındaki saydam cepte tutulur.
 
Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
 
 
6. İade ve Teslimatla ilgili önemli bilgiler
 
*Siparişin üzerinden 1 haftayı aşan sürede ürün iadesi kabul edilmemektedir. Kırık hasarlı, yanlış veya eksik ürün gibi iadeler kurye kapınızdayken tutanak tutulduğu takdirde kabul edilecektir. Kargo şirketinden paketi teslim aldığınıza dair imza, ürünü hasarsız ve doğru teslim aldığınızı belirten bir imzadır.
 
a. Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak tutulması, üründeki problemin sizden değil, kargo firmasından kaynaklandığını gösterir.
 
b. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.
 
c. İade Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.
 
d. İade Ürünün Orijinal kutusunun üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
 
e. Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, kulaklık, bijuteri, vb.), kozmetik ürünler, elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.
 
f. Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
 
g. İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının (2 kopya) ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.
 
h. Yanlış veya hatalı ürün gönderiminde İade veya Değişim kargo ücreti tarafımıza, Diğer İade veya Değişim durumlarında kargo bedeli müşteriye aittir.
 
i. Ürünün orijinal kutusu zarar görmemiş aksesuarları tam ve eksiksiz şekilde faturasıyla bize ulaştığında İade veya Değişim işlemine ilgili birimimizin onayından sonra İade kabulu GittiGidiyor destek hattına bildirilip ücretinin kredi kartınıza İadesi sağlanacaktır.
 
7. GARANTİ ŞARTLARI
 
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Bünyemizde iş ortaklarımızdan gelen ürünler için teknik servisimiz yoktur.
Askurteknik'e gönderdiğiniz bu ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.
 
 
8. ÖNEMLİ BİLGİLER
 
Gittigidiyorda satışa sunulan tüm ürünlerimizin toptan satışıda yapılmaktadır toptan alım talepleriniz için gittigidiyor mesaj sistemini kullanarak özel fiyat alabilirsiniz.
Satışda olan ürünlerimiz % 99.9 stoklarımızda mevcuttur.
Toptan satışlarımız nedeniyle bazı ürünlerimizde anlık stok kaybı oluşabilir nadirende olsa oluşabilecek böyle bir durumda müşterimize bilgi verilir ürünün tedarik süreciyle beraber sipariş verilen ürün 3 veya 5 iş günü içinde kargoya verilir.
Müşteri memnuniyeti ilk amacımızdır.
Yorumlarınız bizim refansımızdır lütfen olumlu veya olumsuz yorumlarınızı profil sayfamızda belirtiniz.
Tecrübelerimize göre olumsuz yorum yazmadan önce şikayetinizi bize bildirmeniz birçok yanlış anlamayı ortadan kaldıracaktır.
Siparişini verdiginiz veya sipariş vermeyi düşündügünüz ürün hakkında tüm sorularınızı bize sorabilirsiniz.
Satışda olan tüm ürünlerimiz Resmi ithalatçı veya distribütörlerin garantisi altındadır.
 
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.  ( ASKURTEKNİK EKİBİ )
 

 

GittiGidiyor'u kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

Sayfa Başına Dön