TAKI DUKKANI

Gümüş alyans modelleri, gümüş erkek yüzük ve bayan gümüş yüzük çeşitleri, kalpli sonsuzluk gümüş kolye ve bileklikler, üçlü gümüş takı setleri ile 2007den bugüne online gümüş Takı Dükkanı olarak hizmet vermekteyiz. Güneş gözlükleri, çelik ve deri bileklik küpeler, cap şapka ürünlerimiz de mevcuttur.

FİLTRELEME SEÇENEKLERİ Filtreleme Seçenekleri

Yüzük Ölçüsü Öğrenme

 

Gümüş yüzüklerde numara seçerek alım yaptığınızda, o yüzük istediğiniz numaraya göre ayarlanarak size özel hale getirilmiş olmaktadır. Bu yüzden iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır. Böyle durumlarda bir kuyumcu tamircisinden yardım alarak hem yüzük boyunuzu net öğrenebilirsiniz, hem de yüzüğün boyunu 5 tlye ayarlattırabilirsiniz. Tecrübe : Müşterilerimiz kendi imkanları ile (ip ile parmak çevresini ölçme veya mevcut yüzüklerinin iç çapını ölçme) şeklinde ölçü aldıklarında %80-90 oranında hatalı sonuç elde ettiklerini, böyle durumlarda ise her iki taraf içinde; iade, değişim, kargo ücretleri ve en önemlisi zaman kaybı yaşandığını gördük. Dilerseniz satışlarımız arasında bulunan, yüzük ölçüsünü %100 kuyumcu ölçüsü garantisinde gösteren; pratik, seyyar yüzük ölçü aletimizi 9.9 TL'ye satın alabilirsiniz. Bir başka yöntem, zenpirlanta.com/yuzukmetre.htm adresine girerek ölçünüzü %90 oranında öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak en garanti yüzük ölçüsü öğrenme şekli bir kuyumcuda yüzük ölçünüzü ücretsiz öğrenmek olacaktır.

 

"Yüzük Ölçüsü Öğrenmek, 1 kereye mahsus önem ve özen gerektiren bir konudur."

 


 

Yukarda da belirttiğimiz gibi, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe doğrultusunda artık karmaşık iple parmak çevresi ölçümü veya hazırdaki bir yüzüğünüzün iç çapı üzerinden ölçü alınması işlemini önermiyoruz. Tavsiye de etmiyoruz. Sonuç nerdeyse %80-90 lara varan hatalarla sonuçlanıyor. Bu yüzden ilk olarak zenpirlanta.com/yuzukmetre.htm adresinden parmak ölçünüzü öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. 2. olarak, dükkanımızda bulunan Yüzük ölçüsü öğrenme aleti'mizden satın alabilirsiniz. Bu alet ile %100 sonuç alabilirsiniz. Ve tabiki en son ve en garanti yol, yakınınızdaki bir kuyumcuda yüzük boyu ölçünüzü öğrenmek. 

 

 

Kuyumcuda Yüzük Boyu Ölçünüzü Öğrenmek

 

En yakınınızdaki bir kuyumcu ya da gümüşçü dükkanından 1 kereliğine mahsus yüzük ölçünüzü ücretsiz olarak öğrendiğinizde, aynı ayakkabı numaranızda olduğu gibi artık yüzük ölçünüzü bildiğiniz için internetten sadece model beğenmeniz yeterli olacaktır. Alım yaparken yüzük ölçüm seçiminizi yaparak alım yapabilirsiniz. Size sipariş vermiş olduğunuz ölçüde yüzük gönderileceği için tam parmağınıza göre olacaktır. Eğer yine de parmağınıza olmama durumu oldu ise, yine bir kuyumcu ya da gümüşçü de 5 TL karşlığında 4-5 numaraya kadar yüzüğünüzü küçülttürüp büyülttürme ile boy ayarı işleminizi hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. 

 

 

Önemli Bilgiler, Hatırlatmalar..

 
Kuyumcularda parmak ölçüsü değişik ebatlarda numaralandırılmış halka ölçüler ile alınmaktadır. Bu ölçüler dünya genelinde aynı standart ölçülerde olup değişik ülkelere göre değişik ölçü birimleri mevcuttur. Ülkemizde en geçerli yüzük ölçüsü 9ile30 arasında değişen numaralardır. Erkeklerin yüzük ölçüleri ortalama 16-30 no arası değişirken, bayan yüzük ölçüleri 9 ile 20 no arasında değişmektedir. 
 
Parmak ölçüsünü almak için en uygun sattler, öğleden sonra ve akşama doğru olan saatlerdir. Çünkü sabah saatlerinde parmaklar şiş olabiliyor. Özellikle çok yürüdükten sonra ölçü almak doğru değildir, parmaklar yine şişebilir. Kişilerin kendilerini dingin dinlenmiş hissettiği saatler ölçünün alınabileceği en uygun saatler olmaktadır.
 

 
Tuğralı  |  Armalı  |  Ay Yıldızlı |  Elif Vav  |  Taşlı  |  Taşsız  |  Kartal  |  TD Özel  |  Kırmızı  | Siyah Taş  |  Oniks Sedef Akik
 

 

Tektaş  |  Tamtur  |  Kalp |  Sonsuzluk  |  Kral Tacı  |  Kraliçe Tacı 
 

 
 

 

 

Sayfa Başına Dön
X